TMCJD6VP0010C
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMCJD6VP0010C
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Foi de date: TMCJD6VP0010C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMCJD6VP0010C
Număr parc TMCJD6VP0010C Producător C&K
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16182 pcs Fișa cu date TMCJD6VP0010C.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare Solder Lug Funcția de comutare On-Mom
Serie TM Eliberarea Forței 60gf
Pretravel 0.055" (1.4mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.035" (0.9mm) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Poziția de operare 0.579" (14.7mm) Forța de operare 150gf
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Caracteristici -
Viața electrică - Călătorii diferențiale 0.013" (0.33mm)
Ratingul curent 10A (AC), 500mA (DC) Circuit SPDT