RTAP32S06M25NS
C&KC&K
RTAP32S06M25NS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RTAP32S06M25NS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Foi de date: RTAP32S06M25NS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RTAP32S06M25NS
Număr parc RTAP32S06M25NS Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12474 pcs Fișa cu date RTAP32S06M25NS.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 60V Tensiunea nominală - AC 60V
Stilul de terminare PC Pin Serie RTA
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 10.20mm Dia Alte nume *RTAP32S06M25NS
CKN10933
RTAP32S06M25NS-ND
Forța de operare 5.099gfm Numărul de poziții 6
Numărul de poliți pe punte 2 Numărul de punți 1
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole
Adâncimea din spatele panoului 12.60mm Ratingul curent 150mA (AC/DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Brass
Contactați Finish Silver Circuit pe punte DP6T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Round (6mm Dia), Slotted
Lungimea actuatorului 25.00mm