RTAC41S06M25NS
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RTAC41S06M25NS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY
Foi de date: RTAC41S06M25NS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RTAC41S06M25NS
Număr parc RTAC41S06M25NS Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6941 pcs Fișa cu date RTAC41S06M25NS.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 60V Tensiunea nominală - AC 60V
Stilul de terminare Solder Lug Serie RTA
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 10.20mm Dia Forța de operare 5.099gfm
Numărul de poziții 6 Numărul de poliți pe punte 1
Numărul de punți 1 Tipul de montare Panel Mount
Indicele se oprește Fixed Caracteristici -
descriere detaliata Rotary Switch 6 Position SP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Adâncimea din spatele panoului 18.70mm
Ratingul curent 150mA (AC/DC) Contactare Timing Non-Shorting (BBM)
Materiale de contact Brass Contactați Finish Silver
Circuit pe punte SP6T Unghiul de aruncare 36°
Tipul actuatorului Round (6mm Dia), Slotted Lungimea actuatorului 25.00mm