PTS645TJL73LFS
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTS645TJL73LFS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTS645TJL73LFS
Număr parc PTS645TJL73LFS Producător C&K
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 656442 pcs Fișa cu date
Stilul de terminare PC Pin Switch Travel -
Funcția de comutare Off-Mom Serie PTS645
ambalare Bulk Contur 6.00mm x 6.00mm
Alte nume PTS645TJL73 LFS
Y96K161K0FP LFS
Temperatura de Operare -20°C ~ 60°C
Forța de operare 130gf Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Grounding Pin
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Plunger for Cap
Actuator Orientare Top Actuated Materialul de acționare Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lungimea servomotorului, unghiul drept - Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 7.30mm