PTS635SL43SMTR LFS
C&KC&K
PTS635SL43SMTR LFS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTS635SL43SMTR LFS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date: PTS635SL43SMTR LFS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1700 pcs
5100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTS635SL43SMTR LFS
Număr parc PTS635SL43SMTR LFS Producător C&K
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 251577 pcs Fișa cu date PTS635SL43SMTR LFS.pdf
Stilul de terminare Gull Wing Switch Travel -
Funcția de comutare Off-Mom Serie PTS635
ambalare Tape & Reel (TR) Contur 6.00mm x 3.50mm
Alte nume CKN9117TR Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Forța de operare 130gf Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 20,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Rectangular Button
Actuator Orientare Top Actuated Materialul de acționare Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lungimea servomotorului, unghiul drept - Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 4.30mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PTS635SL50 LFS
PTS635SL50 LFS
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V