PTS525SM08
C&KC&K
PTS525SM08 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTS525SM08
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date: PTS525SM08.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PTS525SM08
Număr parc PTS525SM08 Producător C&K
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3067 pcs Fișa cu date PTS525SM08.pdf
Stilul de terminare Gull Wing Switch Travel 0.30mm
Funcția de comutare Off-Mom Serie PTS525
ambalare Cut Tape (CT) Contur 5.25mm x 5.25mm
Alte nume *PTS525SM08
CKN1572CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Forța de operare 160gf Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Standard
Actuator Orientare Top Actuated Materialul de acționare Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lungimea servomotorului, unghiul drept - Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 0.80mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PTS525SM15SMTR2 LFS
PTS525SM15SMTR2 LFS
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
In stoc: 539305 pcs
Descarca: PTS525SM15SMTR2 LFS.pdf
RFQ
PTS453TL38 LFS
PTS453TL38 LFS
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
In stoc: 4236 pcs
Descarca: PTS453TL38 LFS.pdf
RFQ
PTS530 GM055 SMTR LFS
PTS530 GM055 SMTR LFS
Descarca: PTS530 GM055 SMTR LFS.pdf
PTS453TL38
PTS453TL38
Descarca: PTS453TL38.pdf
PTS525SK08SMTR-2 LFS
PTS525SK08SMTR-2 LFS
Descarca: PTS525SK08SMTR-2 LFS.pdf
PTS525SM08SMTR LFS
PTS525SM08SMTR LFS
Descarca: PTS525SM08SMTR LFS.pdf
PTS525SK15SMTR2LFS
PTS525SK15SMTR2LFS
Descarca: PTS525SK15SMTR2LFS.pdf
PTS453SL38 LFS
PTS453SL38 LFS
Descarca: PTS453SL38 LFS.pdf
PTS530 GK055 SMTR LFS
PTS530 GK055 SMTR LFS
Descarca: PTS530 GK055 SMTR LFS.pdf
PTS525SM10SMTR
PTS525SM10SMTR
Descarca: PTS525SM10SMTR.pdf
PTS525SK10SMTRLFS
PTS525SK10SMTRLFS
Descarca: PTS525SK10SMTRLFS.pdf
PTS530 GH055 SMTR LFS
PTS530 GH055 SMTR LFS
Descarca: PTS530 GH055 SMTR LFS.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW