PTS125VJK73LFS
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTS125VJK73LFS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
9000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTS125VJK73LFS
Număr parc PTS125VJK73LFS Producător C&K
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 359560 pcs Fișa cu date
Stilul de terminare PC Pin Switch Travel -
Funcția de comutare Off-Mom Serie PTS125
ambalare Tube Contur 12.00mm x 12.00mm
Alte nume PTS125VJK73 LFS
Y96J134K0FP LFS
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Forța de operare 260gf Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 200,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Plunger for Cap
Actuator Orientare Side Actuated Materialul de acționare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lungimea servomotorului, unghiul drept 7.30mm Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PTS125SM85
PTS125SM85
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
In stoc: 2883 pcs
Descarca: PTS125SM85.pdf
RFQ
PTS125VK85
PTS125VK85
Producători: C&K