PTS125SJM73-2LFS
C&KC&K
PTS125SJM73-2LFS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTS125SJM73-2LFS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date: PTS125SJM73-2LFS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTS125SJM73-2LFS
Număr parc PTS125SJM73-2LFS Producător C&K
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 451189 pcs Fișa cu date PTS125SJM73-2LFS.pdf
Stilul de terminare PC Pin Switch Travel -
Funcția de comutare Off-Mom Serie PTS125
ambalare Tube Contur 12.00mm x 12.00mm
Alte nume *PTS125SJM73 LFS
CKN9141
PTS125SJM73 LFS
PTS125SJM73LFS
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Forța de operare 160gf Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 200,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Plunger for Cap
Actuator Orientare Top Actuated Materialul de acționare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lungimea servomotorului, unghiul drept - Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 7.30mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PTS125SJM73
PTS125SJM73
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V