MC12S1NCGD
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC12S1NCGD
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Foi de date: MC12S1NCGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC12S1NCGD
Număr parc MC12S1NCGD Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4215 pcs Fișa cu date MC12S1NCGD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare PC Pin Serie M
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 6.60mm Dia Forța de operare 2.880 ~ 5.041gfm
Numărul de poziții 12 Numărul de poliți pe punte 1
Numărul de punți 1 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Indicele se oprește Fixed Caracteristici -
descriere detaliata Rotary Switch 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Adâncimea din spatele panoului 10.42mm
Ratingul curent 250mA (AC/DC) Contactare Timing Non-Shorting (BBM)
Materiale de contact Copper Alloy Contactați Finish Gold
Circuit pe punte SP12T Unghiul de aruncare 30°
Tipul actuatorului Flatted (3.17mm Dia) Lungimea actuatorului 10.16mm