MC12L1NZGD
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC12L1NZGD
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Foi de date: MC12L1NZGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC12L1NZGD
Număr parc MC12L1NZGD Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5772 pcs Fișa cu date MC12L1NZGD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare Solder Lug Serie M
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 6.60mm Dia Alte nume *MC12L1NZGD
Q1824743
Forța de operare 2.880 ~ 5.041gfm Numărul de poziții 12
Numărul de poliți pe punte 1 Numărul de punți 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Indicele se oprește Fixed
Caracteristici - descriere detaliata Rotary Switch 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount
Adâncimea din spatele panoului 14.86mm Ratingul curent 250mA (AC/DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper Alloy
Contactați Finish Gold Circuit pe punte SP12T
Unghiul de aruncare 30° Tipul actuatorului Flatted (3.17mm Dia)
Lungimea actuatorului 10.16mm