LCGGM1T10HC
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LCGGM1T10HC
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Foi de date: LCGGM1T10HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LCGGM1T10HC
Număr parc LCGGM1T10HC Producător C&K
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17129 pcs Fișa cu date LCGGM1T10HC.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funcția de comutare On-Mom Serie LC
Eliberarea Forței 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
ambalare Bulk depășirii cursei 0.029" (0.74mm)
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Poziția de operare 0.340" (8.6mm)
Forța de operare 48gf Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Viața electrică 6,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.035" (0.9mm) Ratingul curent 10A (AC)