JS203011CQN
C&KC&K
JS203011CQN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JS203011CQN
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Foi de date: JS203011CQN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
5250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JS203011CQN
Număr parc JS203011CQN Producător C&K
Descriere SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 187931 pcs Fișa cu date JS203011CQN.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 6V Stilul de terminare PC Pin
Switch Travel 2.00mm Funcția de comutare On-On-On
Serie JS ambalare Bulk
Alte nume *JS203011CQN
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Forța de operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Viața electrică 5,000 Cycles descriere detaliata Slide Switch DP3T Through Hole
Ratingul curent 300mA (DC) Contactare Timing Not Specified
Materiale de contact Copper Alloy Contactați Finish Silver
Circuit DP3T Tipul actuatorului Standard
Materialul de acționare Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Lungimea actuatorului 2.00mm