8121SH9CGE
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8121SH9CGE
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Foi de date: 8121SH9CGE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8121SH9CGE
Număr parc 8121SH9CGE Producător C&K
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7656 pcs Fișa cu date 8121SH9CGE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Tip Standard Stilul de terminare PC Pin
Funcția de comutare On-Mom Serie 8020
Dimensiunile de tăiere a panoului - ambalare Bulk
Temperatura de Operare -30°C ~ 75°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici Tactile Feedback Viața electrică 60,000 Cycles
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole Ratingul curent 1A (AC/DC)