8121SD9RGE
C&KC&K
8121SD9RGE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8121SD9RGE
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Foi de date: 8121SD9RGE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8121SD9RGE
Număr parc 8121SD9RGE Producător C&K
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7689 pcs Fișa cu date 8121SD9RGE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Tip Standard Stilul de terminare PC Pin
Funcția de comutare On-Mom Serie 8020
Dimensiunile de tăiere a panoului - ambalare Bulk
Alte nume *8121SD9RGE
8121SD9RGE-ND
CKN1618
Temperatura de Operare -30°C ~ 75°C
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici Tactile Feedback
Ratingul curent 1A (AC/DC) Culoare - Actuator / Cap White