7403TPZBE
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7403TPZBE
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Foi de date: 7403TPZBE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7403TPZBE
Număr parc 7403TPZBE Producător C&K
Descriere SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4819 pcs Fișa cu date 7403TPZBE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare Solder Lug Funcția de comutare On-Off-On
Serie 7000 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 11.91mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch 4PDT Panel Mount
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit 4PDT
Bucșă filetată 15/32-32 Tipul actuatorului Anti-Rotation
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 17.45mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
7403WS 0601000
7403WS 0601000
Producători: Belden
Descriere: CBL 5COND 20AWG SHLD
In stoc: 53 pcs
Descarca:
RFQ
7403TZ3QE
7403TZ3QE
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
In stoc: 4142 pcs
Descarca: 7403TZ3QE.pdf
RFQ
7403W 060250
7403W 060250
Producători: Belden
Descriere: CBL 5COND 20AWG
In stoc: 286 pcs
Descarca:
7403W 0601000
7403W 0601000