7108TZGE
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7108TZGE
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Foi de date: 7108TZGE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7108TZGE
Număr parc 7108TZGE Producător C&K
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13228 pcs Fișa cu date 7108TZGE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare Solder Lug Funcția de comutare On-Mom
Serie 7000 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 11.91mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Panel Mount
Ratingul curent 5A (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată 15/32-32 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 17.45mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
7108TZQE22
7108TZQE22
Producători: C&K
Descriere: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
In stoc: 8117 pcs
Descarca: 7108TZQE22.pdf
RFQ
7108W 003250
7108W 003250
Producători: Belden
Descriere: CBL 25COND 20AWG HI FLEX
In stoc: 50 pcs
Descarca:
RFQ
7108TZGE2
7108TZGE2
Producători: C&K
In stoc: 7635 pcs
Descarca: 7108TZGE2.pdf
7109
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: COMMON MODE CHOKE 3MH 2A 2LN TH