7105TZBE2
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7105TZBE2
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 7105TZBE2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7105TZBE2
Număr parc 7105TZBE2 Producător C&K
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9038 pcs Fișa cu date 7105TZBE2.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare Solder Lug Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 7000 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 11.91mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Black Actuator
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Panel Mount
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată 15/32-32 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass Lungimea actuatorului 17.45mm
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
7105W 0031000
7105W 0031000