704D02000
C&KC&K
704D02000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 704D02000
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului TOGGLE HALF BOOT BLACK
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 704D02000
Număr parc 704D02000 Producător C&K
Descriere TOGGLE HALF BOOT BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39570 pcs Fișa cu date
Tip Toggle, Half Boot Dimensiune de filet 15/32-32 NS-2B
Dimensiune / Dimensiune 0.464" (11.79mm) Height Serie 7000
Alte nume *704D02000
CKN10355
Temperatura de Operare -
Caracteristică de montare Front of Panel Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Pentru utilizare cu / produse asemănătoare 7000 Series T, TP and T2P Actuators
Caracteristici - Culoare Black
Diametrul acționării 0.236" (6.00mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
704EN49-B
704EN49-B
Producători: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Descriere: SEALED AERO SWITCH
In stoc: 4799 pcs
Descarca: 704EN49-B.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN PLUG 68POS .050 UNSHIELD
In stoc: 3934 pcs
Descarca: 70498-4068.pdf
RFQ
Descriere: CONN PLUG 68POS .050 UNSHLD SCSI
Descarca: 70498-5068.pdf
704R BK032
704R BK032
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE MOD COIL 4COND BLACK 5'
Descarca: 704R BK032.pdf
70493
Producători: Wiha
Descriere: NUT DRIVER SET HEX SOCKET 3PC
Descriere: CONN PLUG 50POS .050 UNSHLD SCSI
704XM-6BLU
704XM-6BLU
Producători: E-Z-Hook
Descriere: MICRO-HOOK TO MICRO-HOOK JUMPER
Descarca: 704XM-6BLU.pdf
704PB1
704PB1
Descriere: SWITCH PUSH 4XSPDT 5A 115V
In stoc: 47 pcs
Descarca: 704PB1.pdf
70492
Producători: Wiha
704M33592
704M33592
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP FILM 3.3UF 10% 200VDC AXIAL
Descarca: 704M33592.pdf
704XM-3BLU
704XM-3BLU
Producători: E-Z-Hook
Descarca: 704XM-3BLU.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW