3P3230000
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3P3230000
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Foi de date: 3P3230000.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3P3230000
Număr parc 3P3230000 Producător C&K
Descriere SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1977 pcs Fișa cu date 3P3230000.pdf
Stilul de terminare Card Edge/Solder Pad Serie 3P
Lățimea secțiunii 0.300" (7.62mm) Citi cu voce tare 0 ~ 9
Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 26.56mm x 22.50mm ambalare Bulk
Codul de ieșire BCD Complement Temperatura de Operare -10°C ~ 65°C
Numărul de secțiuni 3 Tipul de montare Panel Mount, Snap-In
Materialul carcasei Polycarbonate (PC) Caracteristici -
Capace de capăt Included Viața electrică 100,000 Cycles
Afișați caracterele - Înălțime - descriere detaliata Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Adâncimea din spatele flanșei 32.15mm Rating de contact @ Voltaj 0.1A @ 30VDC