1201M2S3AV2GE2
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1201M2S3AV2GE2
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Foi de date: 1201M2S3AV2GE2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1201M2S3AV2GE2
Număr parc 1201M2S3AV2GE2 Producător C&K
Descriere SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10624 pcs Fișa cu date 1201M2S3AV2GE2.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Switch Travel 2.16mm
Funcția de comutare On-On Serie 1000
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 65°C
Forța de operare - Tipul de montare Through Hole, Right Angle, Vertical
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Ratingul curent 6A (AC/DC) Contactare Timing Not Specified
Materiale de contact Copper Contactați Finish Gold
Circuit DPDT Tipul actuatorului Standard
Materialul de acționare Polyamide (PA), Nylon Lungimea actuatorului 4.72mm