TR/0603FA3.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/0603FA3.5-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TR/0603FA3.5-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/VDC 0603
Foi de date: TR/0603FA3.5-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TR/0603FA3.5-R
Număr parc TR/0603FA3.5-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/VDC 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 302991 pcs Fișa cu date TR/0603FA3.5-R.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W x 0.019" H (1.60mm x 0.81mm x 0.48mm) Serie CHIP™ 0603FA
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 283-2562-2
TR-0603FA3-5-R
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.12
DC Rezistență la rece 0.022 Ohms Ratingul curent 3.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A