R60600-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R60600-1STR
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile R60600-1STR
Număr parc R60600-1STR Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3205 pcs Fișa cu date
Voltaj 600V Stilul de terminare Screw Terminal
Serie R600 Orientare -
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Chassis Mount
Tipul de tip Fuseholder Block Tipul siguranței Cartridge
Dimensiunea siguranței 3.13" Dia x 13.38" L (79.5mm x 339.7mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R
descriere detaliata Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Ratingul curent 600A