R60030-2PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R60030-2PR
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Foi de date: R60030-2PR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R60030-2PR
Număr parc R60030-2PR Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4806 pcs Fișa cu date R60030-2PR.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Screw Terminal, Pressure Plate
Serie R600 Orientare -
Numărul de circuite 2 Tipul de montare Chassis Mount
Tipul de tip Fuseholder Block Tipul siguranței Cartridge
Dimensiunea siguranței 0.81" Dia x 5" L (20.6mm x 127mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R
descriere detaliata Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Ratingul curent 30A