MLVA02V05C033
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C033 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLVA02V05C033
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului VARISTOR 11V 0201
Foi de date: MLVA02V05C033.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MLVA02V05C033
Număr parc MLVA02V05C033 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere VARISTOR 11V 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5075 pcs Fișa cu date MLVA02V05C033.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 11V Tensiunea varistorului (Min) 8V
Tensiunea varistorului (Max) 14V Serie MLVA
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Alte nume 283-2987-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 5.5V
AC Volt maxim 4V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - descriere detaliata 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Capacitate @ Frecventa 33pF @ 1MHz