LPJ-225SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-225SPI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPJ-225SPI
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/300VDC
Foi de date: LPJ-225SPI.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 240 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LPJ-225SPI
Număr parc LPJ-225SPI Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240 pcs Fișa cu date LPJ-225SPI.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 2.000" Dia x 3.380" L (50.80mm x 85.85mm) Serie LOW-PEAK™ LPJ
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici Indicating Ratingul curent 225A
Clasă J Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 300kA AC, 100kA DC
Aprobări CE, CSA, UL Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LPJ-20SP
LPJ-20SP
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
In stoc: 2342 pcs
Descarca:
RFQ
LPJ-2SP
LPJ-2SP
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
In stoc: 2429 pcs
Descarca:
RFQ
LPJ-25SP
LPJ-25SP
LPJ-25SPI
LPJ-25SPI
Descarca: LPJ-25SPI.pdf
LPJ-225SP
LPJ-225SP
Descriere: FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/300VDC