IXL70F250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXL70F250
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 250A 700V S/COND WITH IND
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 156 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXL70F250
Număr parc IXL70F250 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 250A 700V S/COND WITH IND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune -