HCF1007-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-R30-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HCF1007-R30-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD
Foi de date: HCF1007-R30-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HCF1007-R30-R
Număr parc HCF1007-R30-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52835 pcs Fișa cu date HCF1007-R30-R.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
ecranare Unshielded Serie HCF1007
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 300nH Înălțime - așezată (Max) 0.262" (6.65mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 300nH Unshielded Wirewound Inductor 30A 0.9 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 0.9 mOhm Ratingul curent 30A
Curent - saturație 48A