GMD-150MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMD-150MA
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 150
Foi de date: GMD-150MA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMD-150MA
Număr parc GMD-150MA Producător Bussmann (Eaton)
Descriere UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 150 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5993 pcs Fișa cu date GMD-150MA.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie GMD Timp de raspuns Slow
ambalare - Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Se topește 0.046 Tipul siguranței Cartridge, Glass
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GMD-150-R
GMD-150-R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 16263 pcs
Descarca: GMD-150-R.pdf
RFQ
GMD-1.6A
GMD-1.6A
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 1.6
In stoc: 5599 pcs
Descarca: GMD-1.6A.pdf
RFQ
GMD-2.5A
GMD-2.5A
Descriere: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 2.5
Descarca: GMD-2.5A.pdf
GMD-125-R
GMD-125-R
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMD-125-R.pdf
GMD-1.5A
GMD-1.5A
Descriere: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 1.5
Descarca: GMD-1.5A.pdf
GMD-2-R
GMD-2-R
Descriere: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMD-2-R.pdf
GMD-200-R
GMD-200-R
Descriere: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMD-200-R.pdf
GMD-1A
GMD-1A
Descriere: GMD 1A BUSS FUSE
Descarca: GMD-1A.pdf
GMD-200MA
GMD-200MA
Descriere: GMD 200MA BUSS FUSE
Descarca: GMD-200MA.pdf
GMD-125MA
GMD-125MA
Descriere: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 125
Descarca: GMD-125MA.pdf
GMD-1.6-R
GMD-1.6-R
Descriere: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMD-1.6-R.pdf
GMD-2.5-R
GMD-2.5-R
Descriere: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMD-2.5-R.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW