GMC-100MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMC-100MA
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului GMC 100MA BUSS FUSE
Foi de date: GMC-100MA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMC-100MA
Număr parc GMC-100MA Producător Bussmann (Eaton)
Descriere GMC 100MA BUSS FUSE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4014 pcs Fișa cu date GMC-100MA.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie GMC Timp de raspuns Medium
ambalare - Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Se topește 0.0094 Tipul siguranței Cartridge, Glass
DC Rezistență la rece 4.775 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A
Aprobări CSA, MITI, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GMC-1.5A
GMC-1.5A
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: GMC 1.5A BUSS FUSE
In stoc: 6220 pcs
Descarca: GMC-1.5A.pdf
RFQ
GMC-150MA
GMC-150MA
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
In stoc: 4518 pcs
Descarca: GMC-150MA.pdf
RFQ
GMC-1.6A
GMC-1.6A
Descriere: GMCJ 1.6A BUSS FUSE
Descarca: GMC-1.6A.pdf
GMC-125MA
GMC-125MA
Descarca: GMC-125MA.pdf
GMC-1.5-R
GMC-1.5-R
Descriere: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMC-1.5-R.pdf
GMC-10A
GMC-10A
Descriere: FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Descarca: GMC-10A.pdf
GMC-1A
GMC-1A
Descarca: GMC-1A.pdf
GMC-150-R
GMC-150-R
Descriere: FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMC-150-R.pdf
GMC-1.6-R
GMC-1.6-R
Descriere: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMC-1.6-R.pdf
GMC-125-R
GMC-125-R
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMC-125-R.pdf
GMC-100-R
GMC-100-R
Descriere: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMC-100-R.pdf
GMC-10-R
GMC-10-R
Descarca: GMC-10-R.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW