GMA-800MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMA-800MA
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului GMA 800MA BUSS FUSE
Foi de date: GMA-800MA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMA-800MA
Număr parc GMA-800MA Producător Bussmann (Eaton)
Descriere GMA 800MA BUSS FUSE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4830 pcs Fișa cu date GMA-800MA.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie GMA Timp de raspuns Fast
ambalare - Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Se topește 0.7 Tipul siguranței Cartridge, Glass
DC Rezistență la rece 0.170 Ohms Ratingul curent 800mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GMA-8A
GMA-8A
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 8A