GMA-100MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMA-100MA
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului GMA 100MA BUSS FUSE
Foi de date: GMA-100MA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMA-100MA
Număr parc GMA-100MA Producător Bussmann (Eaton)
Descriere GMA 100MA BUSS FUSE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5639 pcs Fișa cu date GMA-100MA.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie GMA Timp de raspuns Fast
ambalare - Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Se topește 0.0001 Tipul siguranței Cartridge, Glass
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GMA-1.6A
GMA-1.6A
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: GMA 1.6A BUSS FUSE
In stoc: 3049 pcs
Descarca: GMA-1.6A.pdf
RFQ
GMA-100-R
GMA-100-R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
In stoc: 28190 pcs
Descarca: GMA-100-R.pdf
RFQ
GMA-10-R
GMA-10-R
Descriere: FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Descarca: GMA-10-R.pdf
GMA-125MA
GMA-125MA
Descriere: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 12
Descarca: GMA-125MA.pdf
GMA-15-R
GMA-15-R
Descriere: FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM
Descarca: GMA-15-R.pdf
GMA-15A
GMA-15A
Descriere: GMA 15A BUSS FUSE
Descarca: GMA-15A.pdf
Descriere: GMA 1.5A BUSS FUSE
Descarca: GMA-1.5A.pdf
GMA-125-R
GMA-125-R
Descriere: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Descarca: GMA-125-R.pdf
GMA-1.6-R
GMA-1.6-R
Descriere: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMA-1.6-R.pdf
GMA-1A
GMA-1A
Descriere: GMA 1A BUSS FUSE
Descarca: GMA-1A.pdf
GMA-10A
GMA-10A
Descriere: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 10
Descarca: GMA-10A.pdf
Descriere: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Descarca: GMA-1.5-R.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW