FWS-15A20F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWS-15A20F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FWS-15A20F
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC
Foi de date: FWS-15A20F.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 745 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FWS-15A20F
Număr parc FWS-15A20F Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 745 pcs Fișa cu date FWS-15A20F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1kV Tensiunea nominală - AC 1.4kV
Dimensiune / Dimensiune 0.807" Dia x 5.000" L (20.50mm x 127.00mm) Serie FWS
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 209 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 15A Clasă -