FWH-020A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-020A6F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FWH-020A6F
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
Foi de date: FWH-020A6F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FWH-020A6F
Număr parc FWH-020A6F Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5033 pcs Fișa cu date FWH-020A6F.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Serie FWH Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 75
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 20A