FP1211R1-R230-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP1211R1-R230-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP1211R1-R230-R
Număr parc FP1211R1-R230-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 119248 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune -
ecranare - Serie -
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz - Temperatura de Operare -
Tipul de montare - Material - Core -
Inductanţă 230nH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 230nH Inductor Rezistența DC (DCR) -
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FP12457_LISA2-W-PIN
FP12457_LISA2-W-PIN
Producători: LEDiL
Descriere: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
In stoc: 37867 pcs
Descarca:
RFQ
FP12213_LISA2-W-CLIP
FP12213_LISA2-W-CLIP
Producători: LEDiL