FP1008R6-R120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP1008R6-R120-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului IND FLATPAC 120NH 103A 2PADS SMT
Foi de date: FP1008R6-R120-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP1008R6-R120-R
Număr parc FP1008R6-R120-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere IND FLATPAC 120NH 103A 2PADS SMT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 88869 pcs Fișa cu date FP1008R6-R120-R.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
ecranare Shielded Serie FP1008
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Material - Core Ferrite Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 120nH Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 120nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 0.18 mOhm
Ratingul curent 74A Curent - saturație 84A