FP1008L1-R100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP1008L1-R100-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS,
Foi de date: FP1008L1-R100-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP1008L1-R100-R
Număr parc FP1008L1-R100-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS, Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 91924 pcs Fișa cu date FP1008L1-R100-R.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
ecranare Unshielded Serie FP1008
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Material - Core Ferrite Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 100nH Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 100nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 0.17 mOhm
Ratingul curent 65A Curent - saturație 63A