FP1006R1-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R1-R22-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP1006R1-R22-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FIXED IND 220NH 53A 0.27 MOHM
Foi de date: FP1006R1-R22-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
850 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP1006R1-R22-R
Număr parc FP1006R1-R22-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FIXED IND 220NH 53A 0.27 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106361 pcs Fișa cu date FP1006R1-R22-R.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.315" W (10.20mm x 8.00mm)
ecranare Unshielded Serie FLAT-PAC, FP1006
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 513-1584-2
FP1006R1R22R
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 220nH
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 220nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.27 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 0.27 mOhm
Ratingul curent 53A Curent - saturație 38A