FP1005R3-R10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R3-R10-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP1005R3-R10-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FIXED IND 100NH 45A 0.55 MOHM
Foi de date: FP1005R3-R10-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
950 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP1005R3-R10-R
Număr parc FP1005R3-R10-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FIXED IND 100NH 45A 0.55 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120236 pcs Fișa cu date FP1005R3-R10-R.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie FLAT-PAC, FP1005
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 513-1576-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 100nH
Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 100nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.55 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 0.55 mOhm
Ratingul curent 45A Curent - saturație 73A