CLA1108-3-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLA1108-3-50TR-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Foi de date: CLA1108-3-50TR-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLA1108-3-50TR-R
Număr parc CLA1108-3-50TR-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18122 pcs Fișa cu date CLA1108-3-50TR-R.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm) ecranare Unshielded
Serie CLA Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 50nH
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 0.28 mOhm
Ratingul curent 80A Curent - saturație -