CB181P-150
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB181P-150
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului CIR BRKR 150A 30VDC AUTO RESET
Foi de date: CB181P-150.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CB181P-150
Număr parc CB181P-150 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere CIR BRKR 150A 30VDC AUTO RESET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1241 pcs Fișa cu date CB181P-150.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Serie CB181P
Numărul de polonezi 1 Tipul de montare -
Tensiunea de iluminare (nominala) - lumină -
Ratingul curent 150A Întrerupător tip -