BSPS31000PV
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BSPS31000PV
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului 1000 VDC 3 POLE CONFIGURATION SP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 71 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BSPS31000PV
Număr parc BSPS31000PV Producător Bussmann (Eaton)
Descriere 1000 VDC 3 POLE CONFIGURATION SP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71 pcs Fișa cu date
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 1kV Toleranţă -
Serie BPS ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de montare DIN Rail
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 100000A (100kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 1kV 100000A (100kA) DIN Rail