BSPM3400WE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BSPM3400WE
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Foi de date: BSPM3400WE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 354 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BSPM3400WE
Număr parc BSPM3400WE Producător Bussmann (Eaton)
Descriere VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 354 pcs Fișa cu date BSPM3400WE.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 400V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Module, Plug-In Terminal Block
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 440V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - descriere detaliata 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block