BSPM2230WE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BSPM2230WE
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Foi de date: BSPM2230WE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 488 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BSPM2230WE
Număr parc BSPM2230WE Producător Bussmann (Eaton)
Descriere VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 488 pcs Fișa cu date BSPM2230WE.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 230V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Module, Plug-In Terminal Block
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - descriere detaliata 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block