BK/AGC-V-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-30-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BK/AGC-V-30-R
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Foi de date: BK/AGC-V-30-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BK/AGC-V-30-R
Număr parc BK/AGC-V-30-R Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47024 pcs Fișa cu date BK/AGC-V-30-R.pdf
Tensiunea nominală - AC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Serie AGC Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume BK-AGC-V-30-R Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 3.807 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.002 Ohms
Ratingul curent 30A Culoare -