A40130600
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A40130600
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562"
Foi de date: A40130600.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A40130600
Număr parc A40130600 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562" Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13293 pcs Fișa cu date A40130600.pdf
Sârmă ecartament 10-16 AWG Voltaj 600V
Începutul final Screws with Captive Plate Material pentru șuruburi Steel
Terminarea șurubului terminalului Zinc Tip bloc de borne Barrier Block
Serie Magnum® A4000 Pas 0.562" (14.27mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de intrări pe cablu 6 Număr de rânduri 1
Numărul de circuite 6 Tipul de montare Chassis, Panel
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Caracteristici Flange descriere detaliata 6 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
Ratingul curent 35A Culoare Black
Terminarea de jos Solder Turret, Insulated Tip de barieră 2 Wall (Dual)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
A40203MNMCB
A40203MNMCB
Producători: C&K
Descriere: SWITCH ROTARY 2POS 0.4VA 20V
In stoc: 6909 pcs
Descarca: A40203MNMCB.pdf
RFQ
A402
A402
Producători: TPI (Test Products International)
Descriere: SOFTWARE FOR TPI 440
In stoc: 1669 pcs
Descarca: A402.pdf
RFQ
A40130504
A40130504
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.562"
Descarca: A40130504.pdf
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.562"
Descarca: A40130304.pdf
Descriere: CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.562"