7.2BFGHD100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7.2BFGHD100
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 7.2KV 100AMP 3" AIR
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 82 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7.2BFGHD100
Număr parc 7.2BFGHD100 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 7.2KV 100AMP 3" AIR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 7.2kV Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Timp de raspuns -
ambalare - Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume 7-2BFGHD100 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 190000 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 100A Clasă -