63NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 63NHG01B
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC
Foi de date: 63NHG01B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 63NHG01B
Număr parc 63NHG01B Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1397 pcs Fișa cu date 63NHG01B.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serie -
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Rectangular, Blade Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 6600 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Square Caracteristici Indicating
Ratingul curent 63A Clasă NH
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 120kA Aprobări VDE
Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
63NHG0B
63NHG0B
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE SQUARE 63A 500VAC RECT
In stoc: 1728 pcs
Descarca: 63NHG0B.pdf
RFQ
63NHG000B/690
63NHG000B/690
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT
In stoc: 1205 pcs
Descarca:
RFQ
63NZ02
63NZ02
Descriere: FUSE CRTRDG 63A 400VAC FUSE LINK
Descarca: 63NZ02.pdf
63NHG01BI-400
63NHG01BI-400
Descriere: FUSE SQUARE 63A 400VAC RECT