60SRC250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 60SRC250
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 60A 54/107322 (10)
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 758 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 60SRC250
Număr parc 60SRC250 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 60A 54/107322 (10) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 758 pcs Fișa cu date
Dimensiune / Dimensiune - Serie *
ambalare - Pachet / Caz -
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
60S23B-317N1
60S23B-317N1
Producători: Rosenberger
Descriere: 7/16 RIGHT ANGLE PLUG
In stoc: 6989 pcs
Descarca: 60S23B-317N1.pdf
RFQ
60S2-TP
60S2-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: DIODE GEN PURP 200V 6A DO201AD
In stoc: 247911 pcs
Descarca: 60S2-TP.pdf
RFQ
60S231-K00N1
60S231-K00N1
Producători: Rosenberger
Descriere: 7/16 ADAPTER
Descarca: 60S231-K00N1.pdf
60S4-TP
60S4-TP
Descriere: DIODE GEN PURP 400V 6A DO201AD