500NHG2B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 500NHG2B
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE SQUARE 500A 440VAC RECT
Foi de date: 500NHG2B.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 525 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 500NHG2B
Număr parc 500NHG2B Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE SQUARE 500A 440VAC RECT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 525 pcs Fișa cu date 500NHG2B.pdf
Tensiunea nominală - AC 440V Dimensiune / Dimensiune 2.953" L x 2.087" W x 2.480" H (75.00mm x 53.00mm x 63.00mm)
Serie - Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Rectangular, Blade
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1200000
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Square
Caracteristici - Ratingul curent 500A
Clasă NH Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 120kA
Aprobări CE, VDE Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
500MXK680MEFCSN35X55
500MXK680MEFCSN35X55
Producători: Rubycon
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP-IN