40NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40NHG01B
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE SQUARE 40A 500VAC/250VDC
Foi de date: 40NHG01B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40NHG01B
Număr parc 40NHG01B Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE SQUARE 40A 500VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1567 pcs Fișa cu date 40NHG01B.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serie -
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Rectangular, Blade Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 3300 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Square Caracteristici Indicating
Ratingul curent 40A Clasă NH